Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Argumenteeritud argumendid.

4 posters

Foorum :: Old :: Whatever

Go down

Argumenteeritud argumendid. Empty Argumenteeritud argumendid.

Post  :uss Wed Feb 16, 2011 11:04 pm

Tulevad siia.

Teemad:
Voote on sisalik
Hendrik on sisalik
Rass on kala
Henri on kaljukits
Ma olen teist parem
:uss
:uss
Süstemikala

Posts : 703
Join date : 2010-10-20
Age : 212
Location : Inside Outside

Back to top Go down

Argumenteeritud argumendid. Empty Re: Argumenteeritud argumendid.

Post  KenKeff Thu Feb 17, 2011 12:21 am

Minu argumendid

Voote on sisalik

Vootel ei ole juukseid. Sisalikul ei ole juukseid. Järelikult on Voote sisalik.

Hendrik on sisalik

Hendrik = (-) Voote

Rass on kala

VASTUARGUMENT: Rass on jumal. Ta ei ole Dyonysus. Dyonysus ei ole kala. Rass ei ole kala.

Henri on kaljukits

Henri ei ole kollane. Homer Simpson on kollane. Homer Simpson ei ole kaljukits. Double negative = positive ehk Henri on kaljukits

Sander on teistest parem
Kõik indiviidid kes elavad (korralikult) on meiega samaväärsed. Nende vastased on inimesed nimetusega "Teised". Nad on vaimunõrgad. Sander on vaimunõrkadest parem kuna ta ei ole vaimunõrk.
KenKeff
KenKeff
Admin

Posts : 688
Join date : 2010-10-20
Age : 30
Location : On life's endless corridors

https://patrick.forumotion.com

Back to top Go down

Argumenteeritud argumendid. Empty Re: Argumenteeritud argumendid.

Post  :uss Thu Feb 17, 2011 12:55 am

Voote on sisalik
Voote ajab seosetut juttu, sisalik ei aja seosetut juttu, järelikult on Voote hoopis Meta Kodanipork

Hendrik on sisalik
Loe sellele eelnenud rida ja saad vastuse, argumendid ei ole vajalikud, kuna tegemist on aksioomiga ehk konstateerin fakti.

Rass on kala
Rass käib bridžiringis, bridžiringis on raamat "ENSV kalad", Rass ei loe seda raamatut, raamat seisab riiulis, ENSV-s olid kalad (mitut sorti), järeldub, et Rass ei ela ENSV-s.

Henri on kaljukits
Henri ei ole kalad, ambur ega muud samaväärsed -> 23

Ma olen teist parem
Mitte et ma egoistlik oleksin (ma olen) või tunneksin ennast teistest paremana (ma olen teistest üle), aga ma ei ole teistest parem /{nõrgamõistulikud kodanikud}.



Annan kodanikele (H)Err Tamm ja Vee Rom loa argumenteerida, kordan ARGUMENTEERIDA, mitte kalada eelneval teemal.


Lisaks:
Trollid, trammid, bussid, koopad
Inimese põlvnemine
Leivaküsimus
Meta Kodanipork
Kuusnurksus, kuus nurk suss või kuus nurksuus
Elu ja surm
Miks koertel on neli jalga

Siin on tegemist juba pikema lahtimõtestamisega, valige 1-2 või rohkem teemat ja postitage värdjaperse.
Mille all käsitletakse antud kontekstis argumenteeritud 5 rea pikkust pala.
:uss
:uss
Süstemikala

Posts : 703
Join date : 2010-10-20
Age : 212
Location : Inside Outside

Back to top Go down

Argumenteeritud argumendid. Empty Re: Argumenteeritud argumendid.

Post  rrobot rom Thu Feb 17, 2011 2:21 pm

Ma olen teist parem
Mitte et ma egoistlik oleksin (ma olen) - ei ole. Seega sa oled samaväärne, lepi sellega. Olen tulemustega rahul.

Saba kahjuks puudub ja limane ma ei ole. Seega protesteerin senikaua, kuni leian midagi paremat. bounce
rrobot rom
rrobot rom
Draakon

Posts : 387
Join date : 2010-10-20
Location : Patricku voodi all

Back to top Go down

Argumenteeritud argumendid. Empty Re: Argumenteeritud argumendid.

Post  :uss Fri Feb 18, 2011 12:02 am

Spämmer wrote:Ma olen teist parem
Mitte et ma egoistlik oleksin (ma olen) - ei ole. Seega sa oled samaväärne, lepi sellega. Olen tulemustega rahul.

Saba kahjuks puudub ja limane ma ei ole. Seega protesteerin senikaua, kuni leian midagi paremat. bounce

Siin on tegemist juba pikema lahtimõtestamisega, valige 1-2 või rohkem teemat ja postitage värdjaperse.
Mille all käsitletakse antud kontekstis argumenteeritud 5 rea pikkust pala.

The winner of the Nobel prize award. Sa suutsid 150-160% teemast mööda kirjutada, see teema ei ole tõesti see, kus kalada. Reaalselt. Palun lõpeta.

Loodan,et sa õpid oma vigadest.

Kolmandat korda,
:uss
:uss
:uss
Süstemikala

Posts : 703
Join date : 2010-10-20
Age : 212
Location : Inside Outside

Back to top Go down

Argumenteeritud argumendid. Empty Re: Argumenteeritud argumendid.

Post  Rass Fri Feb 18, 2011 3:25 pm

Voote on sisalik
Sisalikud on harva esinev kummaline nähtus, kükitavad kivide otsas. Viskavad saba otsast ära ja siis hyberpariseerävöd endale uue samasuguse (loe: regenereerivad). Voote regenereerib koguaeg samasuguseks.

Hendrik on sisalik
Loe ülemist. Hendrik mediteerib, seda võib võtta kui osa hyberpariseerävöd endale uuest ehk regenereerimisest.

Rass on kala
Ma pole käinud bridži ringis tegelikult mitu nädalat, juhuste kokkulangemine. Ja mul on kõht tühi, kaladel ei ole kõht tühi, sest nad söövad koguaeg ja seega on neil koguaeg kõht täis. Peale selle on kaladel lühike mälu ja mina, Rasmus, ei ole kommunist...

Henri on kaljukits
Kaljukitsed istuvad mäeotsas, puksivad sarvedega naabrit ja nad kuulavad dNb -d, definitely on Henri elu.

Ma olen teistest parem... või Sander tähendab ego.
Ego, järelikult oled teacher leave us kids alone and go back to Russia!p-.-p!aissuR

Rass
Draakon

Posts : 298
Join date : 2010-11-04

Back to top Go down

Argumenteeritud argumendid. Empty Re: Argumenteeritud argumendid.

Post  :uss Sat Feb 19, 2011 4:36 pm

Inimese põlvnemine

Inimene põlvneb 50% ulatuses banaanist ja ülejäänud osa ahvist ja sisalikust ning 0.4% morsast (näiteid leidub meie kooliski), see-eest Darwin oli ikka kuradima geniaalne indiviid, kui ta suutis sellise asja peale tulla. Kirikuajastul ei toonud see muidugi erilist edu. Aga inimene on psühholoogiliselt väga mõjutatav olend. Ei oskagi öelda, milliselt liigilt see pärineb?


Leivaküsimus

Süüa või mitte süüa, selles pole küsimustki. Ei ole jõudu kätes, ei ole jalgadeski.... Aga tuleb süüa. Ma ei saa tegelikult mitte aru, igal pool on leiba lademetes, aga ei julge/oska kuidagi pihta hakata. Sama probleem ilmneb teistelgi kodanikel ja reameestel. Eile nägin bussis üht, elab samas ühikas minuga. confused
:uss
:uss
Süstemikala

Posts : 703
Join date : 2010-10-20
Age : 212
Location : Inside Outside

Back to top Go down

Argumenteeritud argumendid. Empty Re: Argumenteeritud argumendid.

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


Foorum :: Old :: Whatever

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum