Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars SEQUEL TRILOGY

2 posters

Go down

Star Wars SEQUEL TRILOGY Empty Star Wars SEQUEL TRILOGY

Post  KenKeff Sat Nov 03, 2012 4:02 pm

Disney ostis George Lucaselt ära Star Warsi ja nüüd ähvardatakse mingite Star Warsi VII, VIII ja IX osadega.

Minu jaoks on Star Wars see, mida me tunneme filmidena I kuni VI. Väga häiriv on mõte, et pigistatakse mingi pask sinna otsa.

Osad I kuni VI on nagu tervik. Need munnid, kes sõimavad nn uut triloogiat (I kuni III) võivad perse käia. Alati tunduvad mitmeosaliste teoste esimesed osad paremad, see on psühholoogiline. Ma ei julge väita, millised osad on Star Warsis halvad ja millised parimad, see kõik on üks epic story.

Eile vaatasin neljanda osa ära, varsti kõik vaadatud.

Soovitan soojalt vaadata, alustades siis kas I-sest osast või IV-st.



KenKeff
KenKeff
Admin

Posts : 688
Join date : 2010-10-20
Age : 30
Location : On life's endless corridors

https://patrick.forumotion.com

Back to top Go down

Star Wars SEQUEL TRILOGY Empty Re: Star Wars SEQUEL TRILOGY

Post  :uss Mon Nov 05, 2012 9:31 pm

OFT: ma vaatasin lõpuks breakfast clubi ära, see oli nii kuradi hea. Kuidas filmi budget miljon dollarit oli, jätab sõnatuks. Kui keegi küsiks, mis seal nii head oli, siis ei oska väga vastata, aga tervik oli lummavalt viimisletud.
ONT: Ilmselt disney on disney eesmärk kasum, filmid tulevad suht labased. Oleneb reziššöörist ja kui rikkaks nad saada tahavad. Aga peaks küll uuesti seeria ette võtma mingite selgitavate teoste abil v netist uurima, kuna ütleb ausalt, need kuus filmi on maailmaklass.
:uss
:uss
Süstemikala

Posts : 703
Join date : 2010-10-20
Age : 212
Location : Inside Outside

Back to top Go down

Star Wars SEQUEL TRILOGY Empty Re: Star Wars SEQUEL TRILOGY

Post  KenKeff Mon Nov 05, 2012 10:24 pm

:uss wrote:OFT: ma vaatasin lõpuks breakfast clubi ära, see oli nii kuradi hea. Kuidas filmi budget miljon dollarit oli, jätab sõnatuks. Kui keegi küsiks, mis seal nii head oli, siis ei oska väga vastata, aga tervik oli lummavalt viimisletud.

John Hughes on geniaalne autor, samamoodi nagu Lucas. Ta lõi tegelased ja olukorra, mis on üdini reaalsed. Ta kirjutas läbinisti geniaalsed dialoogid. Kui sa võrdled seda alguse Briani monoloogi ja seda, mis lõpus on, siis seal on väikesed erinevused. Ma olen BC-i väga mitu korda vaadanud, ilmselt mingi 5 korda umb, ning just see monoloogi koht, ehk siis täitsa lõpp, toob kananaha ihule. Judd Nelson, ehk siis see criminal, on minu arust ülihea töö teind selles filmis. Jube hästi näitleb.

:uss wrote: ONT: Ilmselt disney on disney eesmärk kasum, filmid tulevad suht labased. Oleneb reziššöörist ja kui rikkaks nad saada tahavad. Aga peaks küll uuesti seeria ette võtma mingite selgitavate teoste abil v netist uurima, kuna ütleb ausalt, need kuus filmi on maailmaklass.

Need kuus filmi kokku on maailmaklass, see stoori on lihtsalt ülihull. See, et üks inimene sellise asja välja mõtleb - not bad. See, et ta suudab luua sellise eepilise saaga ning teha kuus maailmakuulsat blockbusterit - see juba näitab klassi. Ei tea kui vana Lucas oli, kui Star Wars (ehk siis IV osa) välja tuli? Kujutage ise ette, et te teeksite midagi sellist. Ideed ja mõtted on meil kõigil, aga meil ei ole julgust ega muud vajalikku et neid teostama hakata.
KenKeff
KenKeff
Admin

Posts : 688
Join date : 2010-10-20
Age : 30
Location : On life's endless corridors

https://patrick.forumotion.com

Back to top Go down

Star Wars SEQUEL TRILOGY Empty Re: Star Wars SEQUEL TRILOGY

Post  KenKeff Sun Nov 30, 2014 11:48 pm

KenKeff
KenKeff
Admin

Posts : 688
Join date : 2010-10-20
Age : 30
Location : On life's endless corridors

https://patrick.forumotion.com

Back to top Go down

Star Wars SEQUEL TRILOGY Empty Re: Star Wars SEQUEL TRILOGY

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum