Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anekdoodid.

2 posters

Foorum :: Old :: Minevik

Go down

Anekdoodid. Empty Anekdoodid.

Post  :uss Mon Nov 08, 2010 12:25 am

Ema kässib Jukul poodi minna. Vaja on osta limonaadi
ja kotlette. Jõuab Juku poodi ja küsib:"Kas teil on kotlette ja limonaadi?" Poe müüa vastab:" Kahjuks ei ole?" Juku läheb õue ja ta tunneb kanget häda, kuna ta ei saanud limonaadi ega kotlette, otsustas limonaadi asemel pudelisse lasta ja kotlettide asemel oli junnid. Läheb ta nendega koju. Ema sõõb kotlette ja joob limonaadi peale.Ja ütles Jukuletore,et sa neid tõid. Juku irvitas enda
misi.

See peaks anekdoot olema?

Poliitikutel hakkab igav.Savisaarel tuleb mõte:muudame nimed ära!Jajahh paneme lõppu "ke"!ütles laar.Savisaarest saab savisaareke,laarist laarike...Meri pole rahul.

juku sai uued popid prillid.Juku,kas sa näed nendega hästi?küsis isa.Jah,emme

Kaks vana peeti rüüpavad poe taga peeti.
:uss
:uss
Süstemikala

Posts : 703
Join date : 2010-10-20
Age : 212
Location : Inside Outside

Back to top Go down

Anekdoodid. Empty Re: Anekdoodid.

Post  :uss Mon Nov 08, 2010 3:26 pm

Tänase päeva anekdoot:

Ema tahtis,et juku poodi läheks.Ema andis Jukule 500.-.Ta ütles ,et Juku ostaks saia,leiva,hapukoore,piima ja kohupiima.Ema ütles,et Juku ei tohi osta:limonaadi,karastusjooke ja õlut.Siis läks Juku poodi ja ostis 4 pudelit limonaadi,2 pudelt karastusjooke ja 7 pudelit õlut.Juku läks poest välja puude taha ja jõi kõik ostetud ära.Juku läks koju siis ema küsis:kuhu sa ostetud asjad panid?Juku ütles:jõin ära!Ema ütles:näita mulle tžekki.Jessake sa jõid ära 4 pudelit limonaadi,2 pudelit karastusjooke ja 7 pudelit õlut ära!!!


Juku tahtsi saia jälle osta ja kui saia leti juurde jõudis , vaatas et sai on roheline :S ... sis ta läks poemüüa juurde et mis pull on et sai roheline on ja siis müüa ütles et sai on toores .


ühel asotsiaalil olid kaksikud poisid.nimedeks sülg ja ila.õhtul ema läks poisse tuppa kutsuma-tatid tuppa.


juku juures oli lahtiste
uste pääv..
jänes läheb vetsu.vares küsib:mis muusikat kuulad kah?.
jänes:ikka hipp hoppi.
vares:okei hipp hopp hipp hopp.
järgmisena läheb rebane.
vares küsib :
mis muusikat kuulad kah?
rebane:ää hardstyled..
varest:tümmmm tümmm
ja viimasena läks hunt
mis muusikat kuulad kah?
hunt:ikka mu isamaad..
hunt on vetsus karjub:kurat püksiläks
vares ütleb :miks ?.
hunt:isamaa laulul tuleb ju püsti seista Wink
vares küsib:mis muusikat kuulad kah?


rebane ja karu joovad viina neil on veel seal pudelis midagi ja mütlesid et joovad homme edasi ja panid pudeli kännu alla ja kirjutasid peale sildi "siina viina pole" . Järgmisel päeval läksid nad viina jooma ja kännu peal oli sild "siil ei tea viinast midagi ".


Miilits peab auto kinni.Autojuht keerab akna alla ka vaatab liimitsale otsa.miilits oli venelane ning ütles autojuhile:"Härra tee olete kerges jopes."Autojuht vastab see peale:"Loomulikult olrn, sest õues on soe siis ma ei pea olema raskes jopes."
Miilits jälle see peale:"ma ma ma...."
Tuili eestlasest ment ja tegi trahvi:"Härra te olete kerges joobes??"
:"Jah, ja mul on ka kerge jope seljas:"


Seersant Saar, kas te teate luidas idioodis huvi äratada?
eii..kuidas siis?
Hiljem räägin!!



ühel poisil oli sünni päev ja ta sai ema ja isa käest koera aga poiss küsis mis ma talle nimeks pane ema ütles pane see mida ommikul kõige ennem katsud pois läks magama ommikul katsus ta kõige ennem tilli ja just sellel päeval tulid külalised ja tulid ki külalised ja koer läks aukudes külalise juurdepoiss ütles till tule äraa ta emal akkas äbi

mees kukkub pilvelõhkuja katuselt alla näeb rõdul inimest seismas.küsib mitmes korrus on?21.siis aega on


Last edited by Orbik on Wed Nov 10, 2010 8:23 am; edited 1 time in total
:uss
:uss
Süstemikala

Posts : 703
Join date : 2010-10-20
Age : 212
Location : Inside Outside

Back to top Go down

Anekdoodid. Empty Re: Anekdoodid.

Post  :uss Mon Nov 08, 2010 11:29 pm

kaks mees hakkavad õhtul magama mine üks hõikab teisele kes ees see mees .
:uss
:uss
Süstemikala

Posts : 703
Join date : 2010-10-20
Age : 212
Location : Inside Outside

Back to top Go down

Anekdoodid. Empty Re: Anekdoodid.

Post  rrobot rom Tue Nov 09, 2010 7:32 pm

Jumala hea viimane ju Very Happy
rrobot rom
rrobot rom
Draakon

Posts : 387
Join date : 2010-10-20
Location : Patricku voodi all

Back to top Go down

Anekdoodid. Empty Re: Anekdoodid.

Post  :uss Tue Nov 09, 2010 8:26 pm

Ei ole. Need on feikanekdoodid.
:uss
:uss
Süstemikala

Posts : 703
Join date : 2010-10-20
Age : 212
Location : Inside Outside

Back to top Go down

Anekdoodid. Empty Re: Anekdoodid.

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


Foorum :: Old :: Minevik

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum