Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tsüklis ehk miks (mitte) viis päeva juua?

2 posters

Foorum :: Old :: Whatever

Go down

Tsüklis ehk miks (mitte) viis päeva juua? Empty Tsüklis ehk miks (mitte) viis päeva juua?

Post  :uss Thu Feb 10, 2011 4:56 pm

Argumendid teie poolt.
:uss
:uss
Süstemikala

Posts : 703
Join date : 2010-10-20
Age : 212
Location : Inside Outside

Back to top Go down

Tsüklis ehk miks (mitte) viis päeva juua? Empty Re: Tsüklis ehk miks (mitte) viis päeva juua?

Post  KenKeff Thu Feb 10, 2011 9:02 pm

Kõlab brutaalselt. Miks juua järjest viis päeva? Ma saan aru sellisest asjast, et sa üks õhtu võtad täiega ja naudid. Vaatad mingit filmi vms, nagu mul oli pühap, siis kui me suga telefonis rääkisime pikalt, mäletad? Võibolla lased isegi teise õhtu sinna otsa,

aga 5 päeva?? betok, liiga karm. Oleneb muidugi

mis sa mõtled selle all seda et 5 päeva järjest õhtul jood. Kui palju jood?

kui sa mainid sõna tsükkel meenub mulle see, et iga järgmine päev on pohhmel. See on mõttetu. See on minu arust mõttetu. Eriti see kui sa järjest jood hullult palju 5 päeva. See on mõttetu.

Aga kui sa mõtled seda et 5 päeva järjest õhtul jood veits niiet hommikul ärkad ja ei ole mingit probleemi, siis see on OK. See on meeldiv. Omal ajal ma tegin nii ju mingi mitu nädalat järjest. Nüüd ei ole pikalt teinud ning jäi järsku haigeks, aga kui see läbi siis ma üritan taastada oma baarikapi ning siis jälle.

,
KenKeff
KenKeff
Admin

Posts : 688
Join date : 2010-10-20
Age : 30
Location : On life's endless corridors

https://patrick.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

Foorum :: Old :: Whatever

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum